Od Nového roku v Plzni o pár kroků dále

Jak probíhalo stěhování plzeňské pobočky koncem minulého roku.

Bylo to jako akce kulový blesk, během vánočních prázdnin. Na konci roku 2020 se nám naskytla příležitost přestěhovat se do větších prostor, vzhledem k rozsahu našich služeb. Začátek roku 2021 byl plný změn, jednou z nich bylo i stěhování naší pobočky v Plzni. Léta jste chodili na naší pobočku vedle lékárny na Slovanské.

rok 2013 -2020

pobocka_plzen (2)

Nyní Vás přivítáme v nových prostorách na adrese Slovanská třída 53 (dříve cykloservis HEPOS), je to 250 metrů výše (oproti naší původní pobočce Slovanská 29, co jsme měli dříve vedle lékárny), otevírací doba: pondělí - čtvrtek 9:00 - 18:00, pátek 9:00 - 17:00.

Na Slovanské se vždy špatně parkovalo, známe to všichni, o to větší radost jsme měli, jelikož můžete našim zákazníkům nabídnout vlastní parkoviště, které se nachází přímo za naší provozovnou.

 od ledna roku 2021

 servis_notebooku_plzen_slovanska_maly

Naši malou provozovnu jsme měli všichni rádi, ale přijde v životě chvíle kdy je čas posunout se dál a díky tomu zlepšit a zrychlit veškeré výrobní procesy v naší společnosti.

Budeme rádi, když se za námi přijdete podívat v Plzni ať již opravit notebook nebo vybrat jeden s kvalitních repasovaných notebooků, které máme vystavené na našem e-shopu. 

                                                 # jsme tu pro Vás tým Enter Computer